top of page

Naše Mise

Přinášet ekologické, technologicky pokročilé a moderní Last Mile dopravní prostředky

Společnost NIU je světová jednička ve výrobě inteligentních elektrických NIU skútrů. Zároveň je nejprodávanější značkou elektrických skútrů v Evropě. Základ týmu má zkušenosti ve společnostech BMW, Microsoft, Intel, McKinsey, KKR a Bain Capital, kteří  se rozhodli změnit zaběhlé poměry v městské dopravě po celém světě. Společnost NIU spolupracuje s top firmami Bosch (motory), Panasonic (lithiové baterie) a Vodafone (konektivita), aby realizovala svou vizi budoucnosti městské mobility v řadách N,  M a řady U.

NIU skútry jsou propojeny s NIU Cloudem, což umožňuje zákazníkům připojit se k jejich skútru 24 hodin, 7 dní v týdnu prostřednictvím své aplikace Android / iPhone. Zákazníci si mohou zkontrolovat stav jejich baterie, sledovat historii jízdy, najít skútr a být upozorněni na jakýkoli neoprávněný pohyb svého skútru.Společnost NIU je skutečně globální značka s více než 2600 prodejními místy, se zastoupením v 52 zemích po celé Evropě a v Asii. Přidejte se k nám!

logo INM PNG.png

Jsme energický tým přátelských a ambiciózních lidí, kteří se zajímají o nové nápady, pokrokovou techniku a zavádění nejmodernějších technologií s ohledem na přírodu. Usilujeme o inovace v oblasti elektromobility.

Nabízíme cenově dostupné, high-tech zařízení, které nyní dobývá celý svět. Všichni známe tzv. Segway, který je velký, neskladný a nemůže si ho díky ceně dovolit každý. Jsme tady proto s naší nabídkou samobalančních jednokolek, aby měl každý možnost vyzkoušet  tento úžasný, nový pocit z jízdy.

Naše produkty jsou velmi kompaktní, návykové a inovativní. Navíc v perfektním provedení a designu, který sbírá světová designová ocenění. Elektrická samo-balanční jednokolka - nebo dvoukolka je zábavná a praktická. V naší nabídce najdete i elektrické designové a výkonné koloběžka.

Jedno a dvoukolová vozítka jsou snadno ovladatelná a ekonomická pro osobní dopravu nebo pro zábavu ve volném čase.

Je to výraz vašeho života. Můžete si být jisti, že zaujmete!

bottom of page