top of page

Dodavatel špičkových solárních panelů 
 

Our Services

Vyjímečná záruka a účinnost

Solární moduly Risen vynikají kvalitou použitých materiálu, designem i technologickým procesem, což se odráží v jedné z nejvyšších účinností na trhu a zároveň jedním z nejnižších koeficientů degradace – pouze 0,55% za rok oproti standardu 0,8%! 

12 roků rozšířená záruka na materiál a zpracování, 30 let záruka na lineárni pokles výkonu.

High Tech

Jako high-tech společnost vlastní Risen Energy více než 45 klíčových technologií pro výrobu vysoce výkonných modulů. Risen Energy má k dispozici vlastní fotovoltaickou laboratoř, která získala CNAS certifikaci. Laboratoř může zajistit 54 projektových zkoušek podle EC61215, IEC61730-2 a UL1703 a poskytuje podporu pro vývoj a kontrolu kvality společnosti a i dalších výrobců fotovoltaických modulů.

Vývoj

Společnost si velmi zakládá na posilováním výzkumu R&D a vývoje pro výrobu vysoce účinných fotovoltaických článků a modulů s cílem pokrytí rostoucí potřeby světových trhů.

Bi Faciální panely

RISEN Energy je přední výrobce Bi-faciálních panelů. Bifaciální technologie umožnuje získání další energie ze zadní strany panelu (až 30%). Pro maximalizaci výkonu FVE.

Spolupracujte s nejlepšími v oboru

Produkty společnosti Risen Energy prošly certifikací TüV, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS a dalšími mezinárodními certifikacemi a stejně tak úspěšně absolvovaly audit systému environmentálního managementu ISO14001, auditu systému managementu kvality ISO9001 a certifikace systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci GB/T28000. Obdrželi jsme ocenění pro investory do rozvoje fotovoltaických elektráren v roce 2014, v roce 2015 první fotovoltaické certifikace „Top Runners“ a další ocenění. V roce 2017 společnost získala 6. místo mezi 20 nejlepšími výrobci fotovoltaických modulů.

Nyní se řadíme s kapacitou 19GW k pěti největším výrobcům fotovoltaických panelů na světe s kreditním hodnocením Tier1 „AAA“. 

bottom of page